Посольство України в Республіці Сенегал

, Київ 04:13

Україна-Сенегал: парламентська складова двостороннього співробітництва

19 квітня, 20:53

19 квітня 2017 р. у Національній Асамблеї (парламенті) Сенегалу відбулася зустріч Посла України в Сенегалі О.Є.Овчарова з головою Комісії із закордонних справ, Африканського Союзу та сенегальців за кордоном Джибрілєм Варом (Djibril War).

У ході зустрічі були обговорені питання поточного стану договірно-правової бази між Україною та Сенегалом, зокрема щодо ратифікації сенегальською стороною договорів у юридичній сфері: про правову допомогу в цивільних і кримінальних справах, про видачу правопорушників, про передачу засуджених осіб. Також, голові Комісії була доведена актуалізована інформація щодо ситуації в ОРДЛО та на тимчасово окупованій території АРК та м. Севастополь. Крім цього, сторони обговорили переспективи створення груп дружби та інші аспекти у рамках активізації міжпарламентського співробітництва між Україною та Сенегалом, а також деякі питання економічного співробітництва тощо.

При цьому, Дж. Вар підтвердив зацікавленість сенегальського керівництва у якомога скорішій стабілізації ситуації в Україні, яку Дакар розглядає як перспективного економічного партнера для Сенегалу та Західноафриканського регіону в цілому.

Останні новини

Перший Посол України в Ліберії вручив Вірчі Грамоти Президентові Е.Дж.Сірліф | 12 липня, 12:53

Монровія, Ліберія. 11 липня ц.р. Посол України в Сенегалі та Ліберії (за сумісництвом) Олександр Овчаров вручив Вірчі Грамоти Президенту Республіки Ліберія Елен Джонсон Сірліф (Ellen Johnson Sirleaf).

4-та Міжнародна виставка сільського господарства та тваринництва у Кот-д'Івуарі (17-26 листопада 2017 року) | 23 червня, 17:15

З 17 по 26 листопада 2017 р. у м. Абіджан (Кот-д'Івуар) відбудеться 4-та Міжнародна виставка сільського господарства та тваринництва "Структурна трансформація сільськогосподарської економіки в умовах зміни клімату".