Посольство України в Республіці Сенегал

, Київ 18:09

«Сенегал – ворота України у Західній Африці»

23 листопада, 17:15

23 листопада 2017 р. Посол України в Сенегалі Олександр Овчаров був прийнятий міністром закордонних справ та сенегальців за кордоном Республіки Сенегал Сідікі Кабою (Sidiki KABA).

Символічно, що зустріч Посла України з керівником сенегальського зовнішньополітичного відомства відбулася напередодні відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Сенегалом, у зв’язку з чим йому були передані від української сторони найщиріші вітання та побажання подальшої плідної співпраці в інтересах народів Сенегалу та України.

У ході бесіди, яка пройшла у дружній та конструктивній атмосфері, були обговорені питання взаємної підтримки у рамках міжнародних організацій, а також деякі аспекти двостороннього співробітництва у політичній, економічній та військово-технічній сферах. При цьому, сторони погодилися з необхідністю інтенсифікації політичного діалогу з метою реалізації наявного потенціалу для розвитку економічних відносин, у тому числі у військово-технічній сфері.

О.Овчаров заявив, що Сенегал був і залишається для України найперспективнішим партнером у Західній Африці і справжніми воротами для просування економічних інтересів нашої держави у цьому регіоні.

У свою чергу, С.Каба наголосив, що Сенегал вважає Україну дружньою країною, і підтвердив готовність до ефективної співпраці як у рамках міжнародних організацій, так і на двосторонньому рівні.

Останні новини

Вітання новопризначеному міністру закордонних справ Сенегалу С.Кабі | 03 жовтня, 17:50

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін привітав свого сенегальського колегу Сідікі Кабу з призначенням на посаду міністра закордонних справ Сенегалу та сенегальців за кордоном.

Інтерв’ю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Сенегал О.Є.Овчарова сенегальському щотижневику «Nouvel Horizon» | 27 вересня, 12:45

Сенегальське видавництво "Nouvel Horizon" опублікувало інтерв'ю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Сенегал О.Є.Овчарова.

Свято 26-ої річниці Незалежності України в Сенегалі | 25 серпня, 14:50

24 серпня 2017 р. Посольство України в Сенегалі відзначило 26-ту річницю Незалежності України. Головне державне свято зібрало у дипломатичній установі громадян України, які постійно або тимчасово перебувають у Сенегалі, представників місцевих наукових та ділових кіл, громадських організацій тощо. У заході також взяли участь Почесний Генеральний консул України в Абіджані А.Захер та сенегальські бізнесмени, які допомагають розвивати українсько-сенегальське економічне співробітництво.

Вітання від президента Ліберії з Днем Незалежності України. | 24 серпня, 14:12

Сьогодні, 24 серпня 2017 року, президент Ліберії Елен Джонсон-Сірліф надіслала привітання Президенту України Петру Порошенку з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.