Посольство України в Республіці Сенегал

, Київ 12:14

«Сенегал – ворота України у Західній Африці»

23 листопада 2017, 17:15

23 листопада 2017 р. Посол України в Сенегалі Олександр Овчаров був прийнятий міністром закордонних справ та сенегальців за кордоном Республіки Сенегал Сідікі Кабою (Sidiki KABA).

Символічно, що зустріч Посла України з керівником сенегальського зовнішньополітичного відомства відбулася напередодні відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Сенегалом, у зв’язку з чим йому були передані від української сторони найщиріші вітання та побажання подальшої плідної співпраці в інтересах народів Сенегалу та України.

У ході бесіди, яка пройшла у дружній та конструктивній атмосфері, були обговорені питання взаємної підтримки у рамках міжнародних організацій, а також деякі аспекти двостороннього співробітництва у політичній, економічній та військово-технічній сферах. При цьому, сторони погодилися з необхідністю інтенсифікації політичного діалогу з метою реалізації наявного потенціалу для розвитку економічних відносин, у тому числі у військово-технічній сфері.

О.Овчаров заявив, що Сенегал був і залишається для України найперспективнішим партнером у Західній Африці і справжніми воротами для просування економічних інтересів нашої держави у цьому регіоні.

У свою чергу, С.Каба наголосив, що Сенегал вважає Україну дружньою країною, і підтвердив готовність до ефективної співпраці як у рамках міжнародних організацій, так і на двосторонньому рівні.

Останні новини

Робоча поїздка Посла України до Абіджана | 25 січня, 19:08

25 січня 2018 року в Абіджані (Кот-д’Івуар) відбулась зустріч Посла України Олександра Овчарова з Генеральним секретарем МЗС Республіки Кот-д’Івуар Л. Каку Адомом (Léon H. Kakou ADOM), яка пройшла в конструктивній та доброзичливій атмосфері.

Україна-Західна Африка: активізація співробітництва | 23 січня, 19:52

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Сенегалі та Ліберії (за сумісництвом) Олександр Овчаров у ході поїздки до Монровії 22 січня взяв участь у церемонії інавгурації нового президента Республіки Ліберія  Джорджа Веа (George Manneh WEAH).

Відзначення Дня Соборності України у Дакарі | 22 січня, 16:29

22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Посольство України в Сенегалі вшанувало пам’ять цієї визначної події.

6-й інвестиційний форум AFRICA CEO FORUM в Абіджані (26-27 березня 2018 року) | 18 січня, 14:30

З 26 по 27 березня у м. Абіджан (Кот-д’Івуар) відбудеться 6-й інвестиційний форум AFRICA CEO FORUM, присвячений розвитку приватного сектору в Африці.

11-та Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та харчової промисловості у Дакарі (13-16 березня 2018 року) | 18 січня, 12:27

З 13 по 16 березня 2018 року у м. Дакар (Сенегал) відбудеться 11-та Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та харчової промисловості (la 11e édition du Salon International des Industries et Techniques de l’Agro-alimentaires (SIAGRO)).