Посольство України в Республіці Сенегал

, Київ 21:15

«Сенегал – ворота України у Західній Африці»

23 листопада 2017, 17:15

23 листопада 2017 р. Посол України в Сенегалі Олександр Овчаров був прийнятий міністром закордонних справ та сенегальців за кордоном Республіки Сенегал Сідікі Кабою (Sidiki KABA).

Символічно, що зустріч Посла України з керівником сенегальського зовнішньополітичного відомства відбулася напередодні відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Сенегалом, у зв’язку з чим йому були передані від української сторони найщиріші вітання та побажання подальшої плідної співпраці в інтересах народів Сенегалу та України.

У ході бесіди, яка пройшла у дружній та конструктивній атмосфері, були обговорені питання взаємної підтримки у рамках міжнародних організацій, а також деякі аспекти двостороннього співробітництва у політичній, економічній та військово-технічній сферах. При цьому, сторони погодилися з необхідністю інтенсифікації політичного діалогу з метою реалізації наявного потенціалу для розвитку економічних відносин, у тому числі у військово-технічній сфері.

О.Овчаров заявив, що Сенегал був і залишається для України найперспективнішим партнером у Західній Африці і справжніми воротами для просування економічних інтересів нашої держави у цьому регіоні.

У свою чергу, С.Каба наголосив, що Сенегал вважає Україну дружньою країною, і підтвердив готовність до ефективної співпраці як у рамках міжнародних організацій, так і на двосторонньому рівні.

Останні новини

58-а річниця незалежності Республіки Сенегал | 04 квітня, 18:51

Президент України Петро Порошенко привітав від імені народу України Президента Сенегалу Макі Саля (Macky Sall) з нагоди Національного свята Республіки Сенегал – Дня незалежності.

9-а Міжнародна виставка здоров’я та медичного обладнання та 1-а Міжнародна виставка фармацевтичної продукції у Дакарі | 22 лютого, 14:37

18-21 липня 2018 р. у м. Дакар (Сенегал) відбудеться 9-а Міжнародна виставка здоров’я та медичного обладнання (Salon International de la Santé et du Matériel Médical SISDAK) у поєднанні з 1-ою Міжнародною виставкою фармацевтичної продукції (Salon International de l’Industrie Pharmaceutique et des Laboratoires New Africa Pharma & LAB).

Робоча поїздка Посла України до Абіджана | 25 січня, 19:08

25 січня 2018 року в Абіджані (Кот-д’Івуар) відбулась зустріч Посла України Олександра Овчарова з Генеральним секретарем МЗС Республіки Кот-д’Івуар Л. Каку Адомом (Léon H. Kakou ADOM), яка пройшла в конструктивній та доброзичливій атмосфері.

Україна-Західна Африка: активізація співробітництва | 23 січня, 19:52

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Сенегалі та Ліберії (за сумісництвом) Олександр Овчаров у ході поїздки до Монровії 22 січня взяв участь у церемонії інавгурації нового президента Республіки Ліберія  Джорджа Веа (George Manneh WEAH).

Відзначення Дня Соборності України у Дакарі | 22 січня, 16:29

22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Посольство України в Сенегалі вшанувало пам’ять цієї визначної події.