Посольство України в Республіці Сенегал

, Київ 21:11

Україна-Західна Африка: активізація співробітництва

23 січня, 19:52

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Сенегалі та Ліберії (за сумісництвом) Олександр Овчаров у ході поїздки до Монровії 22 січня взяв участь у церемонії інавгурації нового президента Республіки Ліберія  Джорджа Веа (George Manneh WEAH).

23 січня представник України був прийнятий віце-президентом Республіки Ліберії пані Дж. Говард Тейлор (Jewel Howard TAYLOR) - у перший робочий день її перебування на новій посаді.

У ході обговорення питань стану та перспектив двостороннього співробітництва Посол України висловив окрему вдячність дружній Ліберії від імені українського керівництва за послідовну підтримку мирних ініціатив Києва в рамках роботи міжнародних організацій.

У свою чергу, пані Тейлор висловила вдячність українській стороні за теплі привітання новообраним президенту та віце-президенту Ліберії, відзначила вагомий внесок українських миротворців у справі налагодження миру та стабілізації ситуації в Ліберії, а також наголосила на зацікавленості її країни розвивати взаємовигідне співробітництво з Україною в економічній, військово-технічній та гуманітарній сферах.

Програма перебування Посла України в Західній Африці також передбачає зустрічі (24.01) з особовим складом 56 ОВЗ, який достойно завершує миротворчу місію у складі Місії ООН в Ліберії (UNMIL) і повертається на Батьківщину 09 лютого 2018 р., а також керівництвом МЗС Кот-д’Івуару (25.01) для обговорення конкретних кроків активізації двостороннього співробітництва між Києвом та Абіджаном.

Останні новини

58-а річниця незалежності Республіки Сенегал | 04 квітня, 18:51

Президент України Петро Порошенко привітав від імені народу України Президента Сенегалу Макі Саля (Macky Sall) з нагоди Національного свята Республіки Сенегал – Дня незалежності.

9-а Міжнародна виставка здоров’я та медичного обладнання та 1-а Міжнародна виставка фармацевтичної продукції у Дакарі | 22 лютого, 14:37

18-21 липня 2018 р. у м. Дакар (Сенегал) відбудеться 9-а Міжнародна виставка здоров’я та медичного обладнання (Salon International de la Santé et du Matériel Médical SISDAK) у поєднанні з 1-ою Міжнародною виставкою фармацевтичної продукції (Salon International de l’Industrie Pharmaceutique et des Laboratoires New Africa Pharma & LAB).

Робоча поїздка Посла України до Абіджана | 25 січня, 19:08

25 січня 2018 року в Абіджані (Кот-д’Івуар) відбулась зустріч Посла України Олександра Овчарова з Генеральним секретарем МЗС Республіки Кот-д’Івуар Л. Каку Адомом (Léon H. Kakou ADOM), яка пройшла в конструктивній та доброзичливій атмосфері.

Відзначення Дня Соборності України у Дакарі | 22 січня, 16:29

22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Посольство України в Сенегалі вшанувало пам’ять цієї визначної події.

6-й інвестиційний форум AFRICA CEO FORUM в Абіджані (26-27 березня 2018 року) | 18 січня, 14:30

З 26 по 27 березня у м. Абіджан (Кот-д’Івуар) відбудеться 6-й інвестиційний форум AFRICA CEO FORUM, присвячений розвитку приватного сектору в Африці.