Посольство України в Республіці Сенегал

Київ 07:52

Посилення економічних зв'язків між Україною та Гвінеєю

27 вересня 2018, 18:03

У середині вересня 2018 р. відбувся організований Посольством України в Сенегалі візит до м. Київ керівника гвінейської бізнес-асоціації GOHA (Groupe Organisé des Hommes d’Affaires) Мохамеда Абдалли Шеріфа.

Під час візиту було укладено Угоду про співробітництво GOHA з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), який є членом Ради експортерів та інвесторів при МЗС України. Крім цього, підписано контракт, згідно з яким керівник GOHA стане офіційним представником ICC Ukraine у Західній Африці.

Зазначений візит висвітлювався у гвінейських ЗМІ, зокрема: guineematin.com/actualites/europe-periple-fructueux-pour-le-president-du-goha/ та https://www.africaguinee.com/articles/2018/09/13/kiev-le-goha-signe-un-accord-de-partenariat-avec-la-chambre-de-commerce.

Посольство України в Сенегалі отримало лист-подяку від М.Шеріфа (GOHA12.pdf ) за організацію його візиту та важливих ділових зустрічей, результати яких мають сприяти подальшій активізації економічних відносин між Україною та Гвінейською Республікою.

Останні новини

Парламентська складова двостороннього співробітництва між Україною та Сенегалом | 14 травня, 20:16

14 травня 2019 р. у Національній Асамблеї (парламенті) Сенегалу відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Сенегалі А.М.Барабулі з головою Комісії із закордонних справ, Африканського Союзу та сенегальців за кордоном Папою Санья Мбаєм (Papa Sagna Mbaye).

Інавгурація президента Сенегалу М.Саля | 02 квітня, 21:40

02 квітня 2019 р. відбулася урочиста церемонія інавгурації президента Сенегалу Макі Саля (Macky Sall), який переміг у першому турі президентських виборів 24 лютого 2019 р.

Відкриття Почесного консульства України в Ліберії | 07 лютого, 19:18

Тимчасовий повірений у справах України в Сенегалі Антон Барабуля взяв участь в урочистій церемонії відкриття Почесного консульства України в Ліберії, яка відбулася 07 лютого 2019 р. у м. Монровія.

Зустріч Посла України з міністром закордонних справ Сенегалу | 14 січня, 16:10

14 січня 2019 р. у Дакарі відбулася зустріч міністра закордонних справ та сенегальців за кордоном Республіки Сенегал Сідікі Каба (Sidiki KABA) з Послом України в Сенегалі Олександром Овчаровим, у зв’язку із завершенням його дипломатичної місії, яка тривала п’ять років.