Посольство України в Республіці Сенегал

Київ 06:49

Посилення економічних зв'язків між Україною та Гвінеєю

27 вересня 2018, 18:03

У середині вересня 2018 р. відбувся організований Посольством України в Сенегалі візит до м. Київ керівника гвінейської бізнес-асоціації GOHA (Groupe Organisé des Hommes d’Affaires) Мохамеда Абдалли Шеріфа.

Під час візиту було укладено Угоду про співробітництво GOHA з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), який є членом Ради експортерів та інвесторів при МЗС України. Крім цього, підписано контракт, згідно з яким керівник GOHA стане офіційним представником ICC Ukraine у Західній Африці.

Зазначений візит висвітлювався у гвінейських ЗМІ, зокрема: guineematin.com/actualites/europe-periple-fructueux-pour-le-president-du-goha/ та https://www.africaguinee.com/articles/2018/09/13/kiev-le-goha-signe-un-accord-de-partenariat-avec-la-chambre-de-commerce.

Посольство України в Сенегалі отримало лист-подяку від М.Шеріфа (GOHA12.pdf ) за організацію його візиту та важливих ділових зустрічей, результати яких мають сприяти подальшій активізації економічних відносин між Україною та Гвінейською Республікою.

Останні новини

Відзначення Дня Незалежності у Сенегалі | 24 серпня, 13:50

Відзначаючи 28-му річницю Незалежності України, колектив Посольства України в Сенегалі щиро вітає усіх співвітчизників!

Зустріч у Торгово-промисловій палаті м. Дакар | 20 червня, 16:32

20 червня 2019 р. Тимчасовий повірений у справах України в Сенегалі А.М.Барабуля провів зустріч з Генеральним секретарем Торгово-промислової палати м. Дакар Алі Мбупом.

Прес-реліз Посольства України в Сенегалі до Дня Африки | 25 травня, 11:27

Україна прєднується до відзначення Дня Африки

Парламентська складова двостороннього співробітництва між Україною та Сенегалом | 14 травня, 20:16

14 травня 2019 р. у Національній Асамблеї (парламенті) Сенегалу відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Сенегалі А.М.Барабулі з головою Комісії із закордонних справ, Африканського Союзу та сенегальців за кордоном Папою Санья Мбаєм (Papa Sagna Mbaye).

Інавгурація президента Сенегалу М.Саля | 02 квітня, 21:40

02 квітня 2019 р. відбулася урочиста церемонія інавгурації президента Сенегалу Макі Саля (Macky Sall), який переміг у першому турі президентських виборів 24 лютого 2019 р.