Посольство України в Республіці Сенегал

Київ 08:04

Привітання з нагоди Дня незалежності Гвінейської Республіки від Президента України

02 жовтня 2018, 12:28

З нагоди Дня Незалежності Гвінейської Республіки Президент України Петро Порошенко привітав Президента Гвінейської Республіки Альфу Конде (Alpha Condé).

У вітальному листі на ім’я гвінейського колеги, зокрема, висловлено переконання, що розбудова взаємовигідного співробітництва між Україною та Гвінейською Республікою сприятиме зміцненню двосторонніх відносин і взаємодії на благо народів двох країн.

Крім цього, керівник української Держави побажав Президенту Гвінейської Республіки доброго здоров’я та успіхів у державній діяльності, а народові Гвінеї – миру, злагоди і процвітання.

Останні новини

Відзначення Дня Незалежності у Сенегалі | 24 серпня, 13:50

Відзначаючи 28-му річницю Незалежності України, колектив Посольства України в Сенегалі щиро вітає усіх співвітчизників!

Зустріч у Торгово-промисловій палаті м. Дакар | 20 червня, 16:32

20 червня 2019 р. Тимчасовий повірений у справах України в Сенегалі А.М.Барабуля провів зустріч з Генеральним секретарем Торгово-промислової палати м. Дакар Алі Мбупом.

Прес-реліз Посольства України в Сенегалі до Дня Африки | 25 травня, 11:27

Україна прєднується до відзначення Дня Африки

Парламентська складова двостороннього співробітництва між Україною та Сенегалом | 14 травня, 20:16

14 травня 2019 р. у Національній Асамблеї (парламенті) Сенегалу відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Сенегалі А.М.Барабулі з головою Комісії із закордонних справ, Африканського Союзу та сенегальців за кордоном Папою Санья Мбаєм (Papa Sagna Mbaye).

Інавгурація президента Сенегалу М.Саля | 02 квітня, 21:40

02 квітня 2019 р. відбулася урочиста церемонія інавгурації президента Сенегалу Макі Саля (Macky Sall), який переміг у першому турі президентських виборів 24 лютого 2019 р.