Посольство України в Республіці Сенегал

Київ 08:37

Привітання з нагоди Дня незалежності Гвінейської Республіки від Президента України

02 жовтня 2018, 12:28

З нагоди Дня Незалежності Гвінейської Республіки Президент України Петро Порошенко привітав Президента Гвінейської Республіки Альфу Конде (Alpha Condé).

У вітальному листі на ім’я гвінейського колеги, зокрема, висловлено переконання, що розбудова взаємовигідного співробітництва між Україною та Гвінейською Республікою сприятиме зміцненню двосторонніх відносин і взаємодії на благо народів двох країн.

Крім цього, керівник української Держави побажав Президенту Гвінейської Республіки доброго здоров’я та успіхів у державній діяльності, а народові Гвінеї – миру, злагоди і процвітання.

Останні новини

Парламентська складова двостороннього співробітництва між Україною та Сенегалом | 14 травня, 20:16

14 травня 2019 р. у Національній Асамблеї (парламенті) Сенегалу відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Сенегалі А.М.Барабулі з головою Комісії із закордонних справ, Африканського Союзу та сенегальців за кордоном Папою Санья Мбаєм (Papa Sagna Mbaye).

Інавгурація президента Сенегалу М.Саля | 02 квітня, 21:40

02 квітня 2019 р. відбулася урочиста церемонія інавгурації президента Сенегалу Макі Саля (Macky Sall), який переміг у першому турі президентських виборів 24 лютого 2019 р.

Відкриття Почесного консульства України в Ліберії | 07 лютого, 19:18

Тимчасовий повірений у справах України в Сенегалі Антон Барабуля взяв участь в урочистій церемонії відкриття Почесного консульства України в Ліберії, яка відбулася 07 лютого 2019 р. у м. Монровія.

Зустріч Посла України з міністром закордонних справ Сенегалу | 14 січня, 16:10

14 січня 2019 р. у Дакарі відбулася зустріч міністра закордонних справ та сенегальців за кордоном Республіки Сенегал Сідікі Каба (Sidiki KABA) з Послом України в Сенегалі Олександром Овчаровим, у зв’язку із завершенням його дипломатичної місії, яка тривала п’ять років.