Посольство України в Республіці Сенегал

Київ 07:30

Вітання Президента України з нагоди Дня працівника дипломатичної служби

22 грудня 2018, 14:09

Вітаю вітчизняну дипломатію з професійним святом! Високо ціную вашу самовідданість і патріотизм у захисті національних інтересів Української держави.

Майже п`ять років пліч-о-пліч з українським військом ви протистоїте російській агресії. Кожен ваш успіх на дипломатичній ниві – це збережені життя наших героїв на передовій. Кожна ваша домовленість про зміцнення підтримки України – це посилення нашої стійкості на фронті і висхідного розвитку в інтересах європейського майбутнього держави.

Ваше слово вщент розбиває вигадки російської пропаганди.

Ваші аргументи зміцнюють проукраїнську глобальну коаліцію.

Ваша наполегливість і професіоналізм наближають день відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави у її міжнародно визнаних кордонах.

Де б не проявила себе російська отрута, там завжди на сторожі український дипломат, навіть якщо йдеться про захист української автокефалії.

Сучасна українська дипломатія навчилася вміло працювати і в інтересах зміцнення міжнародної підтримки розвитку нашої держави. Вчасно і вправно застосовані нашими дипломатами рішення – це нові ринки для українських експортерів і покращення добробуту для наших громадян. Це наполеглива реалізація державного курсу на інтеграцію в ЄС та НАТО. Це зростання міжнародного престижу українського паспорта і унікальні можливості відкривати світ.  Це надійний захист інтересів українців за кордоном та промоція української культури в світі.

Вчорашні амбіційні проекти та мрії завдяки спільній і наполегливій праці вже стали історією успіху Української держави. Єдність наших сил у самовідданому служінні Україні та українському народу – це запорука нашої спільної перемоги.

Пишаюсь бути частиною нашої великої і славної сім`ї українських дипломатів!

Останні новини

Відзначення Дня Незалежності у Сенегалі | 24 серпня, 13:50

Відзначаючи 28-му річницю Незалежності України, колектив Посольства України в Сенегалі щиро вітає усіх співвітчизників!

Зустріч у Торгово-промисловій палаті м. Дакар | 20 червня, 16:32

20 червня 2019 р. Тимчасовий повірений у справах України в Сенегалі А.М.Барабуля провів зустріч з Генеральним секретарем Торгово-промислової палати м. Дакар Алі Мбупом.

Прес-реліз Посольства України в Сенегалі до Дня Африки | 25 травня, 11:27

Україна прєднується до відзначення Дня Африки

Парламентська складова двостороннього співробітництва між Україною та Сенегалом | 14 травня, 20:16

14 травня 2019 р. у Національній Асамблеї (парламенті) Сенегалу відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Сенегалі А.М.Барабулі з головою Комісії із закордонних справ, Африканського Союзу та сенегальців за кордоном Папою Санья Мбаєм (Papa Sagna Mbaye).

Інавгурація президента Сенегалу М.Саля | 02 квітня, 21:40

02 квітня 2019 р. відбулася урочиста церемонія інавгурації президента Сенегалу Макі Саля (Macky Sall), який переміг у першому турі президентських виборів 24 лютого 2019 р.