Посольство України в Республіці Сенегал

Київ 07:46

Зустріч Посла України з міністром закордонних справ Сенегалу

14 січня, 16:10

14 січня 2019 р. у Дакарі відбулася зустріч міністра закордонних справ та сенегальців за кордоном Республіки Сенегал Сідікі Каба (Sidiki KABA) з Послом України в Сенегалі Олександром Овчаровим, у зв’язку із завершенням його дипломатичної місії, яка тривала п’ять років.

У ході бесіди, яка пройшла у дружній та конструктивній атмосфері, були обговорені питання двостороннього співробітництва між Україною та Сенегалом у політичній, економічній та військово-технічній сферах. Сторони погодилися з необхідністю інтенсифікації політичного діалогу та вдосконалення договірно-правової бази.

О.Є.Овчаров висловив сподівання, що Сенегал і надалі залишатиметься для України одним з найперспективніших партнерів у Західній Африці.

У свою чергу, С.Каба подякував Послу України за плідну роботу у сфері розбудови українсько-сенегальських двосторонніх відносин, яку високо оцінено вищим керівництвом країни. Наголосивши, що Сенегал вважає Україну дружньою державою, міністр також підтвердив готовність до подальшої ефективної співпраці з нею як у рамках міжнародних організацій, так і на двосторонньому рівні.

Останні новини

Відзначення Дня Незалежності у Сенегалі | 24 серпня, 13:50

Відзначаючи 28-му річницю Незалежності України, колектив Посольства України в Сенегалі щиро вітає усіх співвітчизників!

Зустріч у Торгово-промисловій палаті м. Дакар | 20 червня, 16:32

20 червня 2019 р. Тимчасовий повірений у справах України в Сенегалі А.М.Барабуля провів зустріч з Генеральним секретарем Торгово-промислової палати м. Дакар Алі Мбупом.

Прес-реліз Посольства України в Сенегалі до Дня Африки | 25 травня, 11:27

Україна прєднується до відзначення Дня Африки

Парламентська складова двостороннього співробітництва між Україною та Сенегалом | 14 травня, 20:16

14 травня 2019 р. у Національній Асамблеї (парламенті) Сенегалу відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Сенегалі А.М.Барабулі з головою Комісії із закордонних справ, Африканського Союзу та сенегальців за кордоном Папою Санья Мбаєм (Papa Sagna Mbaye).

Інавгурація президента Сенегалу М.Саля | 02 квітня, 21:40

02 квітня 2019 р. відбулася урочиста церемонія інавгурації президента Сенегалу Макі Саля (Macky Sall), який переміг у першому турі президентських виборів 24 лютого 2019 р.