Посольство України в Республіці Сенегал

Київ 16:41

Зустріч Посла України з міністром закордонних справ Сенегалу

14 січня, 16:10

14 січня 2019 р. у Дакарі відбулася зустріч міністра закордонних справ та сенегальців за кордоном Республіки Сенегал Сідікі Каба (Sidiki KABA) з Послом України в Сенегалі Олександром Овчаровим, у зв’язку із завершенням його дипломатичної місії, яка тривала п’ять років.

У ході бесіди, яка пройшла у дружній та конструктивній атмосфері, були обговорені питання двостороннього співробітництва між Україною та Сенегалом у політичній, економічній та військово-технічній сферах. Сторони погодилися з необхідністю інтенсифікації політичного діалогу та вдосконалення договірно-правової бази.

О.Є.Овчаров висловив сподівання, що Сенегал і надалі залишатиметься для України одним з найперспективніших партнерів у Західній Африці.

У свою чергу, С.Каба подякував Послу України за плідну роботу у сфері розбудови українсько-сенегальських двосторонніх відносин, яку високо оцінено вищим керівництвом країни. Наголосивши, що Сенегал вважає Україну дружньою державою, міністр також підтвердив готовність до подальшої ефективної співпраці з нею як у рамках міжнародних організацій, так і на двосторонньому рівні.

Останні новини

Відкриття Почесного консульства України в Ліберії | 07 лютого, 19:18

Тимчасовий повірений у справах України в Сенегалі Антон Барабуля взяв участь в урочистій церемонії відкриття Почесного консульства України в Ліберії, яка відбулася 07 лютого 2019 р. у м. Монровія.

Привітання з нагоди Дня незалежності Гвінейської Республіки від Президента України | 02 жовтня 2018, 12:28

З нагоди Дня Незалежності Гвінейської Республіки Президент України Петро Порошенко привітав Президента Гвінейської Республіки Альфу Конде (Alpha Condé).