Позачергові вибори Президента України
Опубліковано 23 квітня 2014 року о 19:36

Шановні громадяни України!

25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України.

Інформуємо, що в Республіці Сенегал діє закордонна дільнична виборча дільниця № 900119 розташована в приміщенні Посольства України в Республіці Сенегал за адресою: route de l'Aéroport, Ngor-Almadies, Dakar (поруч з головним офісом компанії «Філіп Моріс»).

З основними положеннями чинного законодавства України щодо організації підготовки та проведення виборів можна ознайомитись за адресою: 

http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua

Участь у голосуванні на виборчій дільниці при Посольстві України в Республіці Сенегал, закордонного виборчого округу можуть взяти на підставі дійсного закордонного паспорта громадяни України, які проживають на території консульського округу Посольства України у Республіці Сенегал та включені до списку виборців на закордонній виборчій дільниці.

Для включення до списку виборців слід:

1. Перебувати на консульському обліку;

Перевірити факт перебування на консульському обліку можна наступним чином: відкрити виданий на своє ім’я закордонний паспорт на сторінці «особливі відмітки». Подивитися чи є на згаданій сторінці штамп «прийнятий на консульський облік в Посольстві України в Республіці Сенегал» або «прийнятий на тимчасовий консульський облік в Посольстві України в Республіці Сенегал». У осіб, в паспортах яких відсутній згаданий штамп, або термін дії вийшов слід стати на консульський облік для чого необхідно звернутися особисто до Посольства.

Особи, у яких станом на 25 травня 2014 року консульський облік буде дійсний, будуть автоматично включені до списку виборців.

2. Якщо ви не бажаєте ставати на облік або не маєте для цього підстав, слід особисто подати до Посольства заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси.

Перевірити факт включення до списку виборців можливо наступним чином:
- по телефону або звернувшись особисто до дільничної виборчої комісії;
- зайшовши на сайт Державного реєстру виборців https://www.drv.gov.ua в розділ «особистий кабінет виборця» та заповнивши відповіді дані і зареєструвавшись на згаданому сайті відповідно до інструкцій. У разі отримання за результатами перевірки на сайті інформацію про те, що дані про таку особу в реєстрі відсутні, ви можете невідкладно в прийомні години подати до консульського відділу Посольства України в Республіці Сенегал заяву про включення до Державного реєстру виборців. У разі включення до списку виборців але, при цьому, встановленні невідповідності задекларованої адреси фактичній, ви можете невідкладно в прийомні години подати до консульського відділу Посольства заяву про зміну виборчої адреси.

Звертаємо увагу громадян України, які планують голосувати, на необхідність перевірити дійсність своїх документів (закордонного паспорта) та завчасно потурбуватися про їх оновлення.

У разі виникнення додаткових запитань, Ви можете звернутись за телефонами:

(+221) 33 859 02 02 (з 09:00 до 17:00)

(+221) 77 474 55 63 - «гаряча лінія» з 09:00 до 20:00,

 а також на електронну адресу: [email protected]

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux