05 вересня 2021 р. у Гвінеї (Конакрі) сталася спроба державного перевороту. Група сил спеціального призначення захопила президентський палац та заарештувала діючого президента Альфу Конде, ситуація в країні залишається нестабільною. За непідтвердженою інформацією у столиці тривають бої, аеропорт заблоковано.
Оголошено комендантську годину, починаючи із 20-00 до 6-ї ранку.
Враховуючи зазначене, а також високу небезпечність ситуації, що склалася, Посольство України в Республіці Сенегал наполегливо рекомендує утриматися від подорожей до Гвінеї (Конакрі).
Громадянам України, які знаходяться на території країні рекомендовано не залишати своїх помешкань без зайвої необхідності, утриматися від відування публічних місць та місць ймовірного знаходження військових: пункти зв'язку, пункти розміщення військових, місця загальних зборів громадськості та інші об'єкти стратегічного призначення.
Відповідно до інформації світових агенцій новин, станом на 07.09.2021 ситуація в країні залишається стабільною, потреби у нагальній евакуації не має. За можливості, рекомендуємо запастись питною водою та продуктами харчування довготермінового зберігання.
У разі нагальної необхідності виїхати з цих територій або загрози життю, необхідності евакуації просимо повідомити на гарячу лінію Посольства +221 77 474 5563, whatsapp +221784752015 (виключно для громадян України), або на адресу консульського підрозділу: [email protected]